Munkavégzés helye: Rugalmas/otthoni munkavégzés

NYOMDAI ÁRKALKULÁTOR

Ad ID: HUN-print-house-expert

Munkatársat keresünk rugalmas munkavégzési hellyel

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ, ahol 150 év tradíciója találkozik a korszerű technológiával!

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Nemzetközi környezetben végezhetsz munkát
  • Rugalmas irodai munkaidő, home office lehetőséggel
  • Továbbképzések támogatása
  • Nálunk minden ember értékes, megbecsüljük a munkádat

FŐBB FELADATOK:

  • Termékek gyártásához kapcsolódó költség kalkulációk készítése
  • Gyártáskihelyezéshez kapcsolódó beszállítók felkutatása
  • Beszállítók költségterveinek kielemzése
  • Megrendelések előzetes áttekintése és felülvizsgálata
  • Termékekkel kapcsolatos adat regisztráció és karbantartás a kapcsolódó adatbázisokban a teljes életciklus alatt
  • Lehetséges gyártási módszerek felülvizsgálata, javaslattétel gazdaságos és ügyfél igényeket szem előtt tartó módszerekre
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfélszolgálattal, értékesítéssel, külső és belső vevőkkel, termelési mérnökökkel
  • Termelési teljesítmény folyamatos nyomon követése és értékelése, költéstervek felülvizsgálata

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú képesítés (előny gazdasági, műszaki területen szerzett diploma)
  • Előny nyomaipari, papíripari ismeret
  • Minimum 1 éves gyártási tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • MS Office ismeret és használat (Word, Excel)
  • Motiváció, megbízhatóság, jó kommunikációs képesség
  • Részletekre odafigyelés, több feladat egy időben történő elvégzése
  • Kezdeményezőkészség, önállóság
  • Felelősségteljes személyiség

EGY CSAPAT – KÖZÖS CÉL

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével a vállalat honlapján lehetséges.

Scroll to topIcon by RRD