Munkavégzés helye: DEBRECEN

Segédgépmester - többszínes nyomógép

Ad ID: HUN-press-2nd-operator

Mi vár rád?

  • Könnyű fizikai munka egy műszakos munkarendben
  • Versenyképes bérezés
  • További fejlődés esetén béremelés garantált, nálunk a tudás számít
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (cafetéria, negyedéves bónusz, bejárás és helyi bérlet támogatása, munkavállalói kedvezmények)
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil nagyvállalati háttér
  • Gyári környezetben, rendkívül tiszta és rendezett, klimatizált munkavégzési terület
  • Barátságos, összetartó csapat (mentori támogatás)
  • Modern technológiák, innováció
  • Céges programok és szolgáltatások (sportolás, egészségtámogatás)

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ, ahol 150 év tradíciója találkozik a korszerű technológiával!

Főbb feladatok:

  • Az offset nyomdagép - beleértve annak minden speciális funkcióját - beállítása
  • Átmeneti, rövid időszakokban a nyomdagép működtetése
  • Ütemtervek, munkautasítások és a többoldalú specifikációk megértése
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő ívek nyomtatása
  • A kellékanyag- és papírfelhasználás, valamint az újranyomtatott termékek felügyelete és pontos regisztrációja
  • Az újranyomtatás riportolása a vezető felé
  • Minden gépkód, alkód, anyagkód, mennyiség és időtartam pontos regisztrációja a termelési adatok jegyzékében
  • A napi termelési határidők betartása
  • Felelősség vállalása az elkészített munkákért

Elvárások:

  • Legalább középiskolai végzettség
  • Nyomdai környezetben szerzett, legalább néhány hónapos tapasztalat követelmény
  • A nyomdaipar és a nyomdászati folyamatok alapos ismerete
  • Felismeri az általános mechanikai problémákat, megoldást tud javasolni, problémát hárít el
  • Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Változó prioritásokhoz való alkalmazkodás, rugalmasság, csapatjátékosság, önállóság
  • Nagyfokú pontosság, precizitás; minőségi munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

EGY CSAPAT – KÖZÖS CÉL

Scroll to topIcon by RRD