Munkavégzés helye: DEBRECEN

Folyamatmérnök

Ad ID: HUN-process-engineer

Mi vár rád?

  • Ha pályakezdő vagy: fejlődésedhez szakmai támogatás biztosított
  • Ha már rendelkezel üzemi tapasztalattal: nálunk tudásodat tovább kamatoztathatod, változatos feladatokkal, kihívásokkal találkozhatsz nap, mint nap
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil vállalati légkör
  • Belső, egyéni képzéseket biztosítunk
  • Előrelépési lehetőség
  • Rugalmas irodai munkaidő
  • 100%-os bejárás támogatás tömegközlekedés esetén és benzinköltség térítés ha vidékről jársz be
  • Helyi bejárás támogatása
  • Egészségtámogató sport és pihenési lehetőségek
  • Vállalati rendezvények
  • Nálunk minden ember értékes, megbecsüljük a munkádat

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ, ahol 150 év tradíciója találkozik a korszerű technológiával!

Főbb feladatok:

  • Folyamatok feltérképezése azok hatékonyságának javítása
  • Szűk-keresztmetszetek feltárása, gyökér-okok megállapítása az adott folyamattal dolgozó kollegák/csapat bevonásával, javítóintézkedésre vonatkozó javaslat kidolgozása
  • Gép- és működési adatok elemzése, géphatékonyság javítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, gépsebesség növelés, erőforrás hatékonyság javítás, selejtcsökkentés
  • Folyamatban lévő beruházások támogatása; új beruházásokra vonatkozó elemzések, megtérülési számítások végzése, ehhez kapcsolódó javaslatok kidolgozása
  • LEAN és 5S szemlélet erősítése és mindennapi használata a gyakorlatban
  • Six-Sigma projekt vezetése a gyári Black Belt támogatásával
  • NPI (új termék bevezetési) folyamatok koordinálása és menedzselése
  • Teszt és képesség visszaigazolások menedzselése a területvezetők bevonásával
  • Riportok és egyéb kimutatások kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú képesítés mérnöki területen
  • Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Előny üzemi, gyártási területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • MS Office ismeret és használat (Word, Excel), Google Táblázat magabiztos használata
  • Motiváció, megbízhatóság, kommunikációs képességek (szóban és írásban), részletekre odafigyelés, több feladat egy időben történő elvégzése
  • Kezdeményezőkészség, minimális irányítás melletti feladatellátás képessége
  • Felelősségteljes személyiség, nyomás alatt és határidő-központú környezetben is magas teljesítőképesség

EGY CSAPAT – KÖZÖS CÉL

Scroll to topIcon by RRD