Munkavégzés helye: DEBRECEN

A munkakör célja:

Ad ID: HUN-supply-chain-manager

Ellátási Lánc Vezető felel a debreceni telephely teljes ellátási láncáért a rendelések beérkezésétől a vevőhöz való kiszállításig. Felelősségi körébe tartozik a termeléstervezés, az alapanyag tervezés- és beszerzés, a készáru kiszállítások és egyéb logisztikai tevékenységek, továbbá a raktározási tevékenység irányítása.

Szükséges képesítés és nyelvtudás:

  • RELEVÁNS FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉG
  • KIVÁLÓ ANGOL NYELVTUDÁS SZÓBAN ÉS ÍRÁSBAN EGYARÁNT

CSATLAKOZZ AZ RRD CSAPATÁHOZ, ahol 150 év tradíciója találkozik a korszerű technológiával!

Amit ajánlunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Multinacionális környezet
  • Kötetlen irodai munkaidő, home office lehetőséggel
  • Egészségtámogató sport és pihenési lehetőségek
  • Elkötelezett munkavállalói csapat
  • Nálunk minden ember értékes, megbecsüljük a munkádat

Elvárások:

  • Vezetői tulajdonságok birtoklása
  • Önálló projekt terv(ek) készítése, nyomonkövetése, riportálás a vezetőség felé
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Előny a nyomdaüzemi technológiai folyamatok ismerete
  • Nagyfokú rugalmasság mind az újdonságok befogadása, mind a munkaidő tekintetében

Személyiségjegyek:

  • Magas szintű együttműködési készség, támogató hajlam
  • Színvonalas munkavégzés képessége terhelés alatt, a kritikus határidők szorításában
  • Motivált, proaktív, improvizatív és innovatív személyiség
  • Professzionális viselkedés és stresszes körülmények esetén is higgadtság
  • Célorientáltság, minőségi és pontos munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság, problémamegoldó képesség
  • Változó prioritások adaptálásnak képessége, több feladat egy időben történő elvégzése
  • Kiváló munkaszervező készség, hatékony működtetés, rendszerszemlélet
  • Erős egyéniség, asszertivitás, kiváló kommunikációs készség
  • Hatékony people menedzsment

Felelősségi kör:

  • A beszerzési, termeléstervezési, logisztikai és a raktári csapat irányítása
  • Rövid-, közép- és hosszútávra történő kapacitástervezés
  • Beérkező megrendelések termelésbe való ütemezésének felügyelete
  • Termeléstervezés irányítása, hatékonyságának fejlesztése
  • Gyártási határidők, esetleges késések visszaigazolásának menedzselése
  • A termeléshez szükséges alapanyagok rendelkezésre állásának nyomonkövetése, ezen belül a termeléshez igazodó megrendelések, elérhetőségi dátumok, árak és egyéb alapanyagokhoz kapcsolódó információk visszaigazolása
  • A készáru, rendelés szerinti helyre, és időre történő kiszállításának megszervezése, a raktári működés irányítása
  • A vámügyintézéshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • A pontos raktárkészlet nyilvántartása, a szerződött alvállalkozók menedzselése
  • A jogszabályi megfelelőségek alapján az MSD és TDS adatlapok beszállítóktól való beszerzése
  • A gördülékeny termeléshez szükséges erőforrások tervezésének biztosítása

EGY CSAPAT – KÖZÖS CÉL

Scroll to topIcon by RRD